wolontariat.e-fora.pl

Forum dyskusyjne członków i sympatyków Klubu Gier Logicznych "Szarotka" Wadowice Górne i Wolontariatu Młodych

Obecny czas: 18 Cze 2018, 13:28

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Zamknięte forum Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  Strona 1 z 1
 [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Komunikat Administracji Forum
PostWysłany: 31 Maj 2011, 19:23 
Administrator Globalny
Administrator Globalny

Miejscowość: Wadowice Górne
Po miesiącu funkcjonowania nowego forum dokonałem analizy zamieszczanych postów. Podstawowe wnioski to:
:arrow: nagminne pisanie postów nie na temat, zamieszczanie bezsensownych komentarzy do postu innego użytkownika - generalnie zaśmiecanie forów nic nie wnoszącymi wypowiedziami. Jak zapewne zauważyliście, kilkadziesiąt postów zostało usuniętych.
:arrow: moderatorów proszę o częstsze sprawdzanie zgodności postów z regulaminem forum - samo przeglądanie zajęło mi ponad dwie godziny, które mógłbym przeznaczyć na coś wiele bardziej pożytecznego
:arrow: niestety, jako Administrator, zmuszony byłem udzielić pierwszych ostrzeżeń

Profil WWW  

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Zamknięte forum Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  Strona 1 z 1
 [ 1 post ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość